بک لینک یا backlink به لینک های ورودی به سایت شما (از سایر سایت ها) گفته می شود. یا به عبارت دیگر، زمانی که یک وب سایت آدرس سایت شما را در یکی از صفحات خود درج کند، (به گونه‌ای که کاربر با کلیک کردن بر روی آن آدرس، وارد وب سایت شما شود) backlink گفته می شود. 

بک لینک

چرا بک لینک مهم است

پکیج بک لینک, خرید بک لینک

زمانی که وب سایت شما از سایر سایت ها لینک دریافت کند، گوگل این موضوع را متوجه می شود. گوگل بر این باور است که اگر صفحه ای از یک وب سایت، لینک دریافت کند، به این دلیل است که در آن صفحه، محتوای با ارزشی وجود دارد که سایر سایت ها به این صفحه لینک داده اند؛ در این صورت است که، آن صفحه را به عنوان یک مرجع شناسایی کرده و اعتبار آن صفحه را افزایش می‌دهد.

چرا باید از بک لینک استفاده کنیم

ما چه لینک‌هایی میسازیم؟

برای اینکه گوگل به شما شک نکند باید از انواع Backlink استفاده کنید. باید بک لینک های فالو (Follow)، نوفالو (NoFollow)، کامنت (Comment)، پروفایل (Profile)، فروم (Forum)، و وبلاگ (Blog) استفاده کنید . پس لینک هایی که ما ایجاد میکنید، در انواع زیر است …

پروفایل

کامنت

فروم

وبلاگ

بک لینک

پکیج های خرید بک لینک

تعرفه خرید backlink

پکیج شماره یک

Backlink Package One
110 89 هزار تومان
 • بک لینک وبلاگ (رپورتاژ) : 12 عدد
 • بک لینک فروم : 12 عدد
 • بک لینک Edu (کامنت) : 8 عدد
 • بک لینک پروفایل : 8 عدد

پکیج شماره دو

Backlink Package Two
110 89 هزار تومان
 • بک لینک وبلاگ (رپورتاژ) : 10 عدد
 • بک لینک فروم : 10 عدد
 • بک لینک Edu (کامنت) : 10 عدد
 • بک لینک پروفایل : 10 عدد
پیشنهادی

پکیج شماره سه

Backlink Package Three
110 89 هزار تومان
 • بک لینک وبلاگ (رپورتاژ) : 8 عدد
 • بک لینک فروم : 8 عدد
 • بک لینک Edu (کامنت) : 12 عدد
 • بک لینک پروفایل : 12 عدد
مشاهده پکیج

در صورتی که پکیج های بکلینک بالا مناسب شما نیستند، در ادامه میتوانید به تعداد دلخواه بک لینک تهیه نمایید .

خرید دلخواه بک لینک

به تعداد دلخواه بک لینک تهیه کنید !

دانستنی های خرید بکلینک

در صورتی خرید بک لینک خطرناک است که گوگل متوجه غیر واقعی بودن آن شود. برای رفع این مشکل بک لینک ها باید با فاصله ساخته شوند و ضمن اینکه ایندکس شدن لینک ها در وب سایت های مختلف متفاوت است، باید روند لینک سازی را به صورت کامل متوقف نکنید و برای لینک سازی برنامه داشته باشید .

برای اینکه زیر ذره‌بین گوگل نروید باید انواع لینک ها را ایجاد کنید، به عنوان مثال :

 1. لینک فالو (Follow, Dofollow)
 2. لینک نوفالو (NoFollow)
 3. لینک با انکر تکست (Anchor Text) کلمه کلیدی
 4. لینک عریان (Link Naked)
 5. لینک با آتوریتی (Authority) بالا
 6. لینک با آتوریتی (Authority) پایین

و … آیا بر کلیک آیا بکنیک به تنهایی برای رتبه گرفتن در گوگل کافی است مسلماً خیر قبل از لینک سازی باید از ساختار داخلی وب سایت از لحاظ سئو و همچنین کیفیت محتوای سایت اطمینان حاصل کنید و سپس اقدام به لینک سازی کنید در صورتی که سایت شما از ساختار فنی مناسبی برخوردار نباشد و همچنین محتوای تولید شده کیفیت لازم را نداشته باشد لینک سازی حتی می‌تواند باعث ایجاد مشکل شود.

ضمن اینکه زیاده‌روی در ساخت بک لینک دشمن اصلی وب سایت شماست .

مسلماً خیر،

قبل از لینک سازی باید از ساختار داخلی وب سایت از لحاظ سئو و همچنین کیفیت محتوا سایت اطمینان حاصل کنید و سپس اقدام به لینک سازی کنید. در صورتی که سایت شما از ساختار فنی مناسبی برخوردار نباشد و همچنین محتوای تولید شده کیفیت لازم را نداشته باشد، لینک سازی می‌تواند مشکلاتی برای سایتتان ایجاد کند.


توجه: برای رفع ایرادات و همچنین بهینه سازی سئو سایت سئو، میتوانید از خدمات سئو سایت وردپرس (در صورتی که سایت وردپرسی دارید) استفاده کنید و برای سایت های غیر وردپرسی، با مجموعه در ارتباط باشید .

 
 

خیر، زیرا وبسایت تازه تاسیس تا 6 ماه در الگوریتم سندباکس گوگل قرار دارد و تا زمانی که از این الگوریتم خارج نشوند، نباید برای وبسایت لینک سازی کرد .

چشم ماه از فعالیت سایت گذشته باشدضمنا در طول این ۶ ماه وب سایت تازه تاسیس باید عادی رفتار کرده و محتوای مناسب تولید کند .

1 – حداقل 6 ماه از فعالیت سایت گذشته باشد .

2 – محتوای خوب و درخور دریافت لینک تولید کرده باشد .

 

نیاز به مشاوره دارید ؟

فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

در صورت داشتن هر سال می توانید فرم بالا را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و یا می توانید از طریق ارسال تیکت در حساب کاربری خود و یا ارسال نظر در این صفحه، سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ آن را دریافت کنید .

دیدگاهتان را بنویسید