۱ – اگر اطلاعات جامعی از این محصول ندارید، بخش توضیحات را مطالعه فرمایید. ۲ – موارد خواسته شده را به دقت تکمیل فرمایید .

توضیحات سایت شرکتی + کد تخفیف

سفارش طراحی سایت شرکتی

در اینجا تمام خدماتی که نیاز دارید تا وب سایت شرکتی داشته باشید را ارائه می دهیم. پس جای نگرانی نیست .

ویژگی های سایت شرکتی

قابلیت‌هایی که سایت شرکتی شما پس از پایان کار خواهد داشت، شامل موارد زیر می باشد:

 
 
  • و بسیاری از امکانات دیگر. توجه فرمایید، اگر قصد دارید امکانات بیشتری به وب سایت شرکتی خود اضافه کنید، میتوانید با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.
نمایش همه جمع کردن

توضیحاتی در خصوص ویژگی ها

در صورتی که ویژگی های سایت شرکتی را مطالعه فرمودید اما متوجه برخی از آنها نشدید، در زیر توضیحات لازم ذکر شده است.

گاهی اوقات شرکت ها کالاهایی جهت ارائه به مشتریان خود دارند پس از این رو لازم است که سایت شرکتی دارای فروشگاه اینترنتی هم باشد. از این رو این قابلیت را از قبل برای شرکتها پیش‌بینی کرده‌ایم. هرچند که عموما سایت های شرکتی به صورت پیش فرض دارای فروشگاه اینترنتی نیستند.

از مهمترین نوع تبلیغات برای شرکتها ارسال ایمیل است. به همین جهت در سایت شرکتی امکانی را فراهم میکنیم تا کاربر با وارد کردن ایمیل خود، این ایمیل در سیستم ایمیل مارکتینگ به صورت خودکار درج شود تا بتوانید روند تبلیغات را تسریع ببخشید.

معرفی سایت به گوگل

پس از تکمیل سایت شما، این وب سایت را از طریق ابزارهای وبمستران به گوگل متصل میکنیم و اعلام میکنیم که آماده‌ی قرار گرفتن در بستر اینترنت را دارد

پنل پیامکی رایگان

پنل پیامکی رایگان این امکان را به سایت شما می‌دهد که کاربران شما با شماره موبایل وارد سایت شوند.

اتصال به سرچ کنسول

سرچ کنسول یک ابزار مهم برای وبمستران است . ایراداتی که گوگل از وب سایت ها می گیرد در این ابزار مشخص می شود و وبمستر با رفع این خطا ها به وب سایت کمک می کند تا در نتایج جستجوی کاربران در گوگل نمایش داده شود.

ارسال تیکت به پشتیبانی

فرض کنید وبسایت شما خدماتی را هم ارائه می دهد و کاربران برای دریافت خدمات و یا دریافت پشتیبانی از خدمات شما نیاز دارند درخواست خود را ثبت کنند. با استفاده از بخش تیکت کاربران در سایت میتوانند درخواستهای خود را ت ثبت کنند و مدیر به درخواست های آنها پاسخ می دهد و کاربران برای مشاهده پاسخ از سوی مدیر باید وارد وبسایت شوند

دارای صفحه ساز گرافیکی

صفحه ساز های گرافیکی به شما این امکان را می دهند تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی، صفحات سایت خود را بسازیم. این کار باعث افزایش کارایی وب سایت می شود.

Mobile Friendly و واکنش گرا

امروزه اکثر کاربران با موبایل وارد وب سایت ها می شوند از این رو داشتن یک وب سایتی که با موبایل سازگار باشد و در حالت موبایل درست و جذاب نمایش داده شود، بسیار الزامی است. از این رو طراحی سایت های حاجی وبمستر کاملاً با موبایل سازگار هستند.

قابلیت پیاده سازی فاکتورهای سئو

همانطور که گفته شد سئو به اقداماتی گفته می شود که باید در سایت (و بخشی از آن خارج از سایت) انجام شود که توسط آن گوگل وب سایت شما را یک سایت باارزش شناسایی کرده و شما را در نتایج جستجوی کاربران، در صفحه اول خود نمایش می‌دهد؛

پس باید وبسایتی که دریافت می کنید باید قابلیت پیاده سازی فاکتور های سئو را داشته باشد.

ورود و ثبت نام با شماره موبایل​

پنل پیامکی رایگانی که در اختیار شما قرار می‌گیرد ، میتوانید برای کاربرانتان این امکان را ایجاد کنید که بدون نیاز به ایمیل وارد فقط با داشتن شماره موبایل وارد سایت شما شوند

فیلم آموزشی کار با سایت

پس از اتمام کار، فیلم کامل آموزش، نحوه‌ی استفاده از سایت تهیه و به شما داده خواهد شد.

مشاهده آمار بازدیدهای سایت

این ابزار یه شما کمک می‌کند که از آمار روزانه سایتتان اطلاع داشته باشید.

قابل انعطاف پذیری

وب سایت ها باید این قابلیت را داشته باشند تا در آینده قابل تغییر باشند؛ از این رو وب سایت هایی که ما طراحی میکنیم انعطاف پذیر و قابل تغییر در آینده میباشند.

ایجاد انواع فرم

هر وب سایتی دارای انواع فرم است به عنوان مثال فرم تماس با ما، فرم نظرسنجی، فرم مشاوره و… ؛که منظور از ایجاد فرم، این نوع فرم ها می باشد که حتی مدیر سایت هم می‌تواند این نوع فرم ها را بسازد.

اسلایدر تصاویر

اسلایدر یک ویژگی است که به شما این امکان را می‌دهد ، عکس‌های محصول را با یک نمای زیبا ، نمایش دهید.

مطابق با آخرین الگوریتم های گوگل

به صورت ساده، گوگل فاکتورهایی برای رتبه بندی سایت ها در صفحات مختلف خود دارد که به این فاکتور ها الگوریتم گفته می شود که دائماً گوگل آنها را تغییر داده و به روز رسانی می کند.

پس خیلی مهم است که سایتی که راه اندازی می شود مطابق با آخرین به روز رسانی الگوریتم های گوگل باشد تا در نتایج جستجوی کاربران قرار گیرد.

اتصال به گوگل آنالیتیکس

گوگل آنالیتیکس یک ابزاری از که به وبمستران و مدیران سایت کمک می کند تا بازدیدکنندگان وب سایت خود را از این طریق مشاهده و رهگیری کنند؛ آمار که این ابزار می دهد شامل موارد زیر است:

بازدید کنندگان سایت:

چه تعداد هستند؟ / از کجا وارد وبسایت می شودند؟ / از کدام کشور ها وارد سایت می شوند؟ / با چه کلماتی وارد سایت می شوند؟
و بسیاری از آمارهای دیگر

سیستم گفتگو آنلاین

اگر کاربری وارد وبسایت شما شود و برای او سوالی پیش بیاید، دوست دارد به سوال او در لحظه و در سایت پاسخ داده شود. پس بسیار مهم است که در سایت خود یک سیستم گفتگوی آنلاین راه اندازی کنیم تا پاسخ به پرسش های کاربران را در لحظه پاسخ دهید. اینکار باعث افزایش ورودی به وب سایت شما خواهد شد.

نمایش لوکیشن شرکت در سایت

اگر مکان شرکت خودتان را در نقشه گوگل ثبت کرده باشید، این قابلیت وجود دارد که نقشه زنده از مکان شرکت خود را در وبسایت قرار دهید. ضمنا دقت کنید درصورتیکه مکان شرکت تان را در گوگل ثبت نکرده اید، ما این کار را برایتان انجام خواهیم داد.

سرعت مناسب سایت

سرعت سایت یکی از عوامل مهم در تصمیم گیری گوگل برای رتبه دادن به شما است. این گزینه پس از سفارش برای شما انجام می‌شود

افزودن، ویرایش و حذف کاربر

این ویژگی این امکان را می‌دهد که کاربری را بصورت دستی به سایت اضافه کنید یا آنها را حذف و یا ویرایش کنید.

نمایش همه جمع کردن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

اگر کالایی دارید که در کنار معرفی شرکت شما می خواهید آن کالا را به فروش برسانید حتماً از ویژگی راه اندازی فروشگاه اینترنتی در سایت شرکتی خود استفاده کنید.

سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی برای مالکان سایت از اهمیت بالایی برخوردار است؛ مسلماً مالک هر وب سایتی میخواهد سایت خود را در بالای نتایج گوگل و همچنین نتایج جستجوی کاربران مشاهده کند. اما برای اینکه این موضوع واقعیت پیدا کند و سایت شما در صدر نتایج جستجو باشد باید سایت شرکتی خود را سئو کنید که ما این کار را برایتان انجام می‌دهبم.

 
 

بدون نیاز به دانش برنامه نویسی

سایت شرکتی که دریافت می کنید، می‌توانید بدون نیاز به دانش برنامه نویسی هر تغییراتی که مد نظر دارید در آن اعمال کنید.

مشاوره اختصاصی

با تهیه مشاوره اختصاصی می توانید استراتژی (راه و روش) مناسبی برای کسب و کار آنلاین خود پیدا کنید و مسلماً با استفاده از راه هایی که در این مشاوره گفته می شود، باعث گسترش و پیشرفت شرکت خواهد شد. البته به شرط پیاده سازی استراتژی ها.

 
 

نمونه طراحی سایت شرکتی

نمونه کار سایت شرکتی حاجی وبمستر

advanced divider

قیمت طراحی سایت شرکتی

هزینه طراحی سایت شرکتی چقدر است !

هزینه و قیمت سایت شرکتی در حاجی وبمستر یک تعرفه پایه دارد و یک تعرفه بابت ویژگی ها.

در صورتی که ویژگی به غیر از ویژگی های پیشفرضی که در نظر گرفته شده است را  انتخاب کنید، مجموع کل، مقدار کمی تغییر خواهد کرد.

آیا پرداخت اقساطی امکان‌پذیر است؟

بله، در صورتی که می‌خواهید مبلغ را به صورت اقساط پرداخت کنید، می‌توانید حداکثر در دو قسط آن را پرداخت کنید و برای اقساطی پرداخت کردن، با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

آیا نیاز به مشاوره دارید ؟

فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پشتیبانی سایت شرکتی

سایت های شرکتی حاجی وبمستر 4 ماه پشتیبانی دارند که در صورت تهیه پشتیبانی اضافی تا 1 سال میتوانید از خدمات پشتیبانی ما استفاده نمایید.

ما از شما چه اطلاعاتی می خواهید ؟؟

اطلاعاتی که ما از شما میخواهیم شامل:

  • اطلاعات ورود به هاست شما (این هاست باید به دامنه متصل باشد)
  • یک ایمیل به همراه پسورد (تا هر زمان که بخواهیم از ابزارها استفاده کنیم و یا ثبت نامی انجام دهیم، از آن استفاده کنیم.
 
 

چطور اطلاعات تان را برای ما ارسال کنید؟

پس از تهیه سفارش طراحی سایت شرکتی بخش تیکت برای شما فعال می شود که می توانید اطلاعات تان را از این طریق ارسال نمایید.

برای ارسال اطلاعات:

1- وارد حساب کاربری خودتان می شوید.

2- وارد بخش تیکت ها شده.

3- موضوع و محصول مرتبط را انتخاب کنید، و در نهایت تیکت را ارسال نمایید.

 
 

پس از اتمام کار چه چیزی از ما دریافت می کنید?

پس از پایان کار، یک وب سایت کامل به همراه آموزش (کامل) استفاده و شخصی سازی آن و همچنین مباحث مربوط به ارتقاء سایت و کسب و کار از ما دریافت خواهد کرد.

2 دانستنی مهم!!

دامنه همان نامی است که کاربر با وارد کردن آن وارد وب سایت شما می شود به عنوان مثال:

  • دامنه سایت گوگل، google.com است.
  • دامنه سایت حاجی وبمستر، hajiwebmaster.com است.

به زبا ساده،، به کامپیوتری گفته می شود که دائماً به اینترنت متصل است و اطلاعات وب سایت شما نظیر تصاویر، ویدیو ها، متن ها و… روی آن ذخیره می شود و هر زمان که کاربر دامنه سایت شما را وارد کرد، اطلاعات سایت شما از این کامپیوتر فراخوانی می شود و به کاربر نمایش داده می شود.

سایت شرکتی چیست ؟

در فضای امروزه اینترنت و تقریبا مجازی شدن هر کسب وکاری نیاز به داشتن یک وبسایت نیز افزایش پیدا کرده است. فرض کنید شما دارنده یک شرکت تولیدی هستید ، اما تا به امروز به روش سنتی اقدام به فروش محصولات خود کرده‌اید. شما می‌توانید تنها با راه‌اندازی یک وبسایت و معرفی محصولات خود در آن می‌توانید فروش خود را چندین برابر کنید.

داشتن یک سایت شرکتی باعث می‌شود محصولات شما در محدوده جغرافیایی بیشتری معرفی گردد.

امروزه بیشتر شرکت‌ها و موسسات دارای وبسایت برای معرفی کسب و کار خود هستند.

مزایای داشتن سایت شرکتی

وبسایت شرکتی یک ابزار مفید و امروزی برای اعتبار بخشیدن به کسب و کار شماست. شخص میتواند با داشتن سایت شرکتی کسب و کار خود را تبلیغات کند. وبسایت شرکتی به شما کمک میکند که کاربر 24 ساعته شبانه روز بدون در نظر گرفتن زمان و مکان به اطلاعات مورد نیاز از طریق وبسایت شما دریافت کند.

افرادی که به دنبال استفاده از محصولات شما هستند ، سایت شما را بدقت مورد بررسی قرار می‌دهند. داشتن یک محتوای خوب و با کیفیت به آنها کمک می‌کند راحتتر تصمیم بگیرند و محصول را انتخاب کنند.

بر اساس آمارها 93 درصد مردم برای خرید یا سفارش هر محصولی ، آن را در اینترنت جستوجو می‌کنند و سپس اقدام به خرید می‌کنند.

اگر نتوانید کسب و کار خود را در فضای اینترنت گسترش دهید رقبای شما از شما سبقت می‌گیرند.

پس از ثبت سفارش چه باید کرد؟

پس از ثبت سفارش سایت شرکتی، کافی است از پنل کاربری یک تیکت به پشتیبانی ارسال نمایید و اطلاعاتی که از شما می‌خواهیم را ارسال کنید (آموزش ارسال تیکت) و یا از طریق واتساپ با شماره 09101104711 با پشتیبانی در ارتباط باشید.

 
 

مالیکت وب سایت چگونه به من واگذار می‌شود؟

مالکیت وب سایت پس از پایان کار به صورت رسمی به شخص سفارش دهنده واگذار خواهد شد و پس از آن حاجی وبمستر هیچگونه مالکیتی به وب سایت شما نخواهد داشت.

سوالات متداول

زمان طراحی سایت شرکتی ، بسته به ویژگی‌های که هر کاربر نیاز دارد متفاوت است اما بصورت کلی آماده شدن یک سایت بین 20 تا حداکثر 30 روز کاری طول خواهد کشید.

بله

ویدیو کامل آموزش استفاده از وب سایت پس از پایان کار در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

بله

  • در صورتی که می‌خواهید تعرفه را به صورت اقساط پرداخت کنید کافی است با پشتیبانی در ارتباط باشید.

بله

  • هر زمان که بخواهید سایت طبق نیاز های شما ارتقاء داده خواهد شد.

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
1,890,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “طراحی سایت شرکتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.