حاجی وبمستر

سئو وب سایت خبری در تهران

سئو وب سایت خبری در تهران, سئو وب سایت خبری در تهران

سئو وب سایت خبری

 در حال حاضر برای وب سایت های خبری روی یک کلمه ی کلیدی کار نمی شود بلکه برای مجموعه ای از کلمات کلیدی کارهایی انجام می شود تا در صفحه نتایج جستجو بالا بیایند. روند کار نیز به این صورت می باشد، سرعت وب سایتتان باید افزایش یابد، از اسکیما های خبری استفاده شود، رتبه الکسا پایین آورده شود چون بزرگترین راه درآمد وب سایت های خبری تبلغات می باشد. بیشتر لینک های خارجی نوفالو شوند تا ارزش لینک یا لینک جویس به وب سایت های دیگر متقل نشود. همچنین استفاده از google amp یکی دیگر از این کار ها می باشد. و تمام کار هایی که باعث می شود یک محتوای خبری بیشتر دیده شود بر روی وب سایتتان انجام خواهد گرفت.

جدای از رقابت بین وب سایت های خبری یکی از مهم ترین دلایلی که این وب سایت ها نیازمند سئو شدند، به روی کار آمدن شبکه های اجتماعی و اطلاع رسانی مثل اینستاگرام و تلگرام می باشد. چون مردم راحت تر به اخبار جدید دسترسی پیدا می کردند تا نسبت وب سایتهای خبری. همچنین در طی گذشت زمان اخبار جعلی در شبکه های اجتماعی زیاد شد و همین باعث شد که مردم برای دانستن واقعیت به وبسایت های خبری مراجعه کنند. با وجود سئو، اخبار فیک و جعلی دیگر به راحتی در گوگل نمایان نمی شوند و نیازمند یک سئو کار قوی هستند و نه تنها یک فرد برای بارگذاری خبر مانند شبکه های اجتماعی و اطلاع رسانی.

گوگل amp چیست؟

پروژه ای از گوگل است که با نصب آن بر روی وب سایت خود سرعت نمایش و لود صفحات شما بالا می رود بطوری که اگر لینکی در صفحه نتایج گوگل به نمایش در آید وقتی که بازدید شود، صفحه ای بدون استایل های نوشته شده و آرشیوی برای بازدیدکننده نمایان می شود. چندی پیش باور عموم بر این بود که با بکار گیری گوگل amp وقتی بر روی نتیجه ی وب سایت کلیلک می شود، گوگل آن را بازدید از وب سایت شما به حساب نمی آورد و برای آن ارزشی قائل نیست. اما این اندیشه غلط بود و گوگل همانند سایر صفحات با آن برخورد می کند.

عصر بانک

از نمونه کارهای سئو وب سایت خبری در تهران می توان به عصر بانک (https://asrebank.ir) اشاره کرد. تمام مواردی که در بالا توضیح دادیم در این وب سایت خبری نیز اجرا شده و بر روی تمام صفحات مهم و انتخابی کارفرما موارد سئو انجام گرفته است.

دیدگاه‌ها (0)

*
*