حاجی وبمستر

سئو فروشگاه اینترنتی در گیلان

سئو فروشگاه اینترنتی در گیلان

سئو فروشگاه اینترنتی

شما برای اینکه بتوانید فروش فروشگاه اینترنتی خود را افزایش دهید تنها بارگذاری محصولات و نوشتن مشخصات و ویژگی آنها کفایت نمی کند. با این حال ممکن است بدون سئو مشتریان خاص خود را داشته باشید ولی این مشتریان قطعا به صورت تبلیغات زبانی یا معرفی به وجود آمده اند و خیلی کم و آرام ممکن است مشتریان جدید از سایت شما دیدن کنند و خریدی را انجام دهند بدلیل نا نام آشنا بودن کسب و کار یا وب سایت شما. در صورتی که وبسایت فروشگاهی شما سئو بشود حداقل از ۲ ماه به بعد کم کم متوجه می شود که بازدید از سایت شما بیشتر ششده و به همان طبع ممکن است خرید نیز از فروشگاه آنلاین شما نیز بالا رفته باشد. این ها ثمره ی سئو وب سایت، محصولات و مقاله هایتان می باشد. صفحه هایی که بهینه سازی و روی آن موارد سئو انجام می شود با بالا آمدن در صفحه ی نتایج جستجو گوگل به دیده شدن وب سایت شما کمک به شدت بیشتری نسبت به هر نوع تبلیغات می کند. می شود فروشگاه اینترنتی داشت سئو شده و بدون تبلیغات که فروش خوبی را داشته باشد، اما فروشگاهی بدون سئو که فقط با تبلیغات بالا آمده به طور یقین همیشه فروش کم تری نسبت به سئو شده دارد.

سئو فروشگاه اینترنتی در گیلان: گیلان مارک

فروشگاه آنلاین گیلان مارک یکی از سایت هایی می باشد که به عنوان یکی از نمونه کار های سئو فروشگاه اینترنتی در گیلان محصوب می شود. این سایت از پایه تا به اتمام پروژه در دست وبمستران ما بوده و توانسته رتبه های بالایی را که در زیر برای شما در قالب اسلاید آورده ایم بدست آورد.
gilanmark-product-seo-2gilanmark-product-seo-2

رتبه ی ۱ با کلمه ی کلیدی برنج کاظمی

gilanmark-product-seo-3gilanmark-product-seo-3

رتبه ی ۵ با کلمه کلیدی چای قلم

gilanmark-product-seo-4gilanmark-product-seo-4

رتبه ی ۴ با کلمه کلیدی برنج قهوه ای

gilanmark-product-seo-6 (2)gilanmark-product-seo-6 (2)

رتبه ی ۳ با کلمه کلیدی چای ممتاز

gilanmark-product-seo-6 (1)gilanmark-product-seo-6 (1)

رتبه ی ۳ با کلمه کلیدی برنج فجر

gilanmark-product-seo-7gilanmark-product-seo-7

رتبه ی ۳ با کلمه کلیدی برنج هاشمی

gilanmark-product-seo-1gilanmark-product-seo-1

رتبه ی ۱ با کلمه کلیدی قیمت گل گاو زبان

البته در تصاویر بالا سعی کردیم چندین محصول را در رتبه های ۱ تا ۵ به شما نشان دهیم. همچنین کلمات کلیدی دیگری نیز هستند که در رتبه ی ۱ تا ۵ یا صفحه ی نتایج جستجو قرار دارند ولی ما به همان تصاویر بالا بسنده نمودیم. گیلان مارک از اولین فروشگاه های اینترنتی سئو شده در گیلان می باشد که در حال حاضر نیز فعالیتش ادامه دارد.

دیدگاه‌ها (0)

*
*