حاجی وبمستر

طراحی فروشگاه اینترنتی در گیلان

طراحی فروشگاه اینترنتی در گیلان

طراحی فروشگاه آنلاین

امروزه هر کسب و کاری که خدمت یا محصولی را برای فروش عرضه می کند، نیازمند پلتفرمی می باشد تا این محصولات را به نمایش بگذارد تا مشتریان و بازدیدکنندگان از محصولات دیدن کنند. چه بسا بعداز دیدن محصول شما و پسند کردن آن نیز اقدام به خرید اینترنتی بفرمایند. یکی از این بستر ها که به فروش اینترنتی شما کمک بسیار شایانی می کند، فروشگاه اینترنتی می باشد. پس شما برای داشتن یک فروشگاه آنلاین، نیازمند یک طراحی فروشگاه اینترنتی زیبا، کاربردی و با هویت هستید.

طراحی فروشگاه اینترنتی زیبا، کاربردی و با هویت

فروشگاه اینترنتی زیبا: ما انسان‌ها زیبایی و نظم را دوست داریم. طراحی سایت فروشگاهی جذاب، تاثیری فوق‌العاده‌ بر روی مخاطب و درنهایت فروش شما خواهد گذاشت.

فروشگاه آنلاین کاربردی: اگر استفاده از سایت فروشگاهی شما راحت نباشد، حتی یک طراحی بصری فوق‌العاده هم کمک چندانی به فروش محصولات شما نخواهد کرد.

وب سایت فروشگاهی با هویت: فروشگاه آنلاین شما باید هویت داشته باشد و طراحی آن باید نشان دهد که کسب و کارتان چه باورها و ارزش‌هایی دارد.

طراحی فروشگاه اینترنتی در گیلان

طراحی که در ادامه به شما معرفی می کنیم طراحی فروشگاه اینترنتی در گیلان می باشد. وب سایت فروشگاهی گیلان مارک تماما در وب سایت حاجی وبمستر ساخته و طراحی شده است. در ادامه با هم به آشنایی برخی از برگه های مهم و اصلی و امکانات داخل آن برگه می پردازیم. اولین برگه، برگ اصلی وب سایت گیلان مارک می باشد:
صفحه اصلی گیلان مارک

صفحه ی بعدی، صفحه یک محصول می باشد. در صفحه ی محصول شما قادر به قرار دادن محصولات و خدمات کسب و کار خود به همراه توضیحات و ویژگی ها هستید. نمونه ای از صفحه ی طراحی شده و امکانات آن را برای شما در زیر شرح داده ایم:

صفحه محصول گیلان مارک

صفحه ی بعدی که در صورت تشابه محصولات شما و قابل مقایسه بودن محصولات شما ممکن است بسیار بدرد کاربر بخورد صفحه ی مقایسه محصولات می باشد. این صفحه قابلیت مقایسه ۲ تا ۴ محصول همزمان را دارا می باشد. در ذیل می توانید این صفحه را مشاهده بفرمایید:

صفحه مقایسه محصول گیلان مارک

آخرین صفحه ای که برای شما مورد بررسی قرار دادیم نیز صفحه ی دسته بندی محصولات می باشد. در این صفحه کاربر امکاناتی مانند فیلتر کردن محصولات، طرز نمایش و مرتب سازی را اختیار خواهد داشت که در پیشرو آن را قرار داده ایم:

صفحه دسته بندی محصول گیلان مارک

دیدگاه‌ها (0)

*
*