حاجی وبمستر

مطالعه میکنم

ویدئو میبینم

محصولات

طراحی سایت حرفه ای

 امروزه با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن اینترنت و موبایل های هوشمند، داشتن یک کسب و کار اینترنتی و آنلاین از نان شب هم واجب تر شده است و تا حدی این این موضوع مهم است که حتی بیل گیتس (بنیانگذار غول نرم افزاری مایکروسافت) می‌گوید: اگر کسب و کار شما در فضای اینترنتی نباشد، به زودی از بین می‌رود. پس اگر به فکر کسب و کارتان هستید یا کسب و کار سنتی دارید و یا درفضای اینترنت به خوبی ظاهر نشده اید، دست بجنبانید که رقبا منتظر شما نمی‌مانند.

طراحی وب سایت

قدم اول

قدم اول طراحی سایت

اولین قدم برای راه اندازی و طراحی سایت این است که که بدانید کدام نوعِ سایت مناسب کسب و کار شما است. از انواع سایت ها میتوان به سایت خبری، سایت شرکتی، سایت چند منظوره و سایت فروشگاهی اشاره کرد. اگر تصمیم به فروش محصول خود در فضای اینترنت دارید بهتر است از سایت فروشگاهی استفاده کنید. اما اگر میخواهید میخواهید کسب و کار خودتان را معرفی کنید سایت شرکتی مناسب شماست. شاید بخواهید کسب و کار خود را معرفی کنید و در کنار آن، محصولات محدودی را که دارید به فروش برسانید،در این صورت بهتر است وب سایت چند منظوره را در نظر داشته باشید. اگرهم که در حوضه اخبار و یا مقالات رایگان کار میکنید سایت خبری مناسب شماست. در ادامه با نحوه خدمات ما آشنا می‌شوید و همچنین میتوانید نمونه کارهای گیلان وردپرس را در زمینه طراحی سایت مشاهده فرمائید.

مشاهده محصولات

انواع سایت ها

سایت چندمنظوره

سایت خبری

سایت فروشگاهی

سایت شرکتی

البته دسته بندی های زیاد دیگری را هم میتوان نام برد که پرکاربرد ترین سایت‌ها ذکر شد.

قدم دوم

قدم بعدی افزودن محصول طراحی وب سایت به سبد خرید خود می باشد. در این مرحله کافیست سفارش خود، توضیحات و موارد خواسته شده از جمله اینکه دامنه دارید یا خیر، طراحی سایت به سلیقه خودتان باشد یا خیر، را پر و ثبت کنید.

توضیحاتی ذکر شده را در رابطه با محصول در زیر آن پیدا می کنید که اگر نمی دانستید چطور فیلد ها را پر کنید، می توانید از آن ها کمک بگیرید. همچنین تمام ویژگی ها و امکاناتی که سایت شما را در بر می گیرد را می توانید در همان قسمت مطالعه فرمایید. البته بعضی از این ویژگی ها در تمام طراحی وب سایت ها مشترک هستند.

قدم دوم طراحی سایت

قدم سوم

مشاوره طراحی سایت

در آخرین مرحله، سفارش شما ثبت شده است و در اسرع وقت ساخت و طراحی سایت شما استارت می خورد. شما می توانید برای اضافه کردن توضیحات، قابلیت، امکانات جدید و یا مشاوره با ما تماس بگیرید. همانطور که می توانید امکان جدیدی را به وب سایت اضافه کنید شما قادر هستید تا ویژگی هایی را که دلخواهتان نیست را با خبر دادن به طراحان ما حذف کنید یا آن ها را تغییر دهید. همچنین برای دیدن نمونه کار های ما می توانید به صفحه ی نمونه کار سر بزنید.

 

 

ویدئو آموزش سفارش سایت

اسکریپت نمایش ویدئو در این قسمت جاگذاری شود

محصولات ارائه شده در قالب طراحی سایت